Lech-Pol dzisiaj

LECH-POL jest polską prywatną firmą założoną w 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów wyrobów pościelowychkołder i poduszek – z wypełnieniem naturalnym (puch i pierze ptactwa wodnego) oraz syntetycznym, a także elementów mebli tapicerowanych. Nasz zakład jest wyposażony w najnowocześniejszą linię technologiczną do przetwórstwa pierza , oraz park maszyn szyjących i pikujących .

Nasze wyroby są atestowane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi – “Oeko-Tex Standard 100” zarówno na wszystkie wyroby gotowe jak i ich poszczególne składniki.
W 2001 roku Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LECH-POL zostało przekształcone w Spółkę Jawną. Od początku istnienia LECH-POL to firma rodzinna – bez kapitału zagranicznego.

 

 

Firmę tworzą pracownicy o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu.
Firma LECH–POL Spółka Jawna swoja pozycję na rynku utrzymuje bazując na zaufaniu klientów i wysokiej jakości jej wyrobów sygnowanych charakterystycznym znakiem firmowym.
Pracownicy Działu Handlowego jako profesjonalnie wyszkoleni przedstawiciele są w ciągłym i bezpośrednim kontakcie z Odbiorcą. To oni udzielają fachowej porady klientowi i przekazują informacje o nowościach produkcyjnych. Informacje i sugestie otrzymane od Klientów przekazywane są bezpośrednio do Działu Przygotowania Produkcji. Podstawowym celem firmy jest zadowolenie Klientów i wykonanie produktu zgodnie z jego potrzebami i wizja, dlatego wszelkie sugestie są dokładnie rozpatrywane . Specjalistyczna załoga, nowoczesne urządzenia produkcyjne, profesjonalna obsługa i Dział Logistyki to czynniki powodujące, że Odbiorcy z całej Polski i zagranicy maja podstawy do satysfakcji posiadania w swojej ofercie handlowej wyrobów naszej firmy.
Dowodem tego jest współpraca z międzynarodowymi koncernami, super i hipermarketami, hurtowniami i sklepami detalicznymi w całej Polsce.

Firma Lech-Pol Spółka Jawna uzyskała dofinansowanie na realizację projektu pt.
„Unowocześnienie parku maszynowego i rozpoczęcie wytwarzania w nowych warunkach produkcyjnych”

 


Newsletter

Lech-Pol telefon: +48 41 386 10 14