Oferta

Wyroby naturalne
 

Kołdra standardowa to kołdra przeszywana w kratkę. W kołdrze tej obie powierzchnie inletu zszyte są ze sobą bezpośrednio. Wsad (puch lub pierze) jest równomiernie rozłożone w poszczególnych kratkach, bez możliwości przemieszczania się. Kołdra jest powszechnie stosowana i cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Najbardziej popularna na rynku w kolorze różowym. Wykończona jest białą bizą, która ozdabia kołdrę oraz dodatkowo uszczelnia jej brzegi.
Kołdra kasetowa - wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po napełnieniu, puch nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. W miejscach przeszycia nie posiada ona "zimnych sfer".
Kołdra 4 pory roku składa się z dwóch oddzielnych kołder (grubszej i cieńszej) połączonych ze sobą odpinanymi napami. Zapewnia to możliwość użytkowania kołder łącznie lub osobno w zależności od wymaganej temperatury pod kołdrą podczas snu. Dzięki połączeniu dwóch kołder i nałożeniu różnej wielkości kratek powstaje dodatkowa warstwa termoizolacyjna - cieplna przestrzeń, która umożliwia zaliczenie kołdry Duo do wyrobów bardzo ciepłych.

 

Wyroby syntetyczne
Do produkcji wyrobów syntetycznych wykorzystuje się:

  • granulat poliestrowy i poliestrowy silikonowany (sztuczny puch), który składa się z kuleczek
  • wysokopuszyste włókniny poliestrowe oraz poliestrowe silikonowane. Włókna tworzące granulat oraz włókninę posiadają kanały powietrzne, które zapewniają przestrzenność wypełnienia, jego puszystość i sprężystość oraz zdolność dostosowywania się do kształtu ciała,
  • tkaniny bawełniane, bawełno-poliestrowe

Gotowe wyroby syntetyczne poddawane są końcowej kontroli jakości, dzięki której wybierając nasze kołdry i poduszki, wybierają Państwo to co jest na rynku najlepsze.

 

Poduchy do mebli
W swojej działalności zajmujemy się także produkcją poduch do mebli. Materiałem poszycia poduch najczęściej jest surówka bawełniana, ale również inlet. Klient ma prawo wyboru wypełnienia poduch spośród następujących

  • kulka silikonowa
  • pierze
  • mieszanki komponentów

Kształt, gramatura, mieszanie komponentów dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Newsletter

Lech-Pol telefon: +48 41 386 10 14