Współpraca

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych i zapewniam,że wzajemna współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i zyskowna.

Firma Lech-Pol Spółka Jawna® jest polskim producentem wyrobów pościelowych oraz surowców naturalnych w postaci puchu i pierza . W koncepcji wyrobu uwzględniliśmy uwagi ze strony użytkowników i handlowców, a także trendy występujące na rynku. Proponując Państwu wyroby pościelowe mamy na względzie ekonomię ogrzewanie zdrowie i wygodę klienta .Klienci korzystnie odebrali nasze produkty i nasza sprzedaż wyraźnie rośnie. Zadbaliśmy o to, aby nasze wyroby posiadały odpowiednie badania świadczące o bezpiecznej i długotrwałej ich eksploatacji. Nasze produkty znajdują uznanie w UE i na rynkach wschodnich, jednakże naszym głównym rynkiem zbytu jest Polska.


Oferujemy Państwu produkty sprawdzone i chętnie nabywane przez klientów .
Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za stabilne zasady współpracy oraz lojalność i jakość produktów. Zapewniamy szczegółowe materiały techniczne wyrobów i materiały reklamowe, gwarantujemy szkolenia , profesjonalne doradztwo. Klientom prywatnym oraz dużym odbiorcą oferujemy optymalną pomoc przy doborze naszych wyrobów oraz udzielamy im informacji o najbliższym punkcie sprzedaży, w którym mogą liczyć na doradztwo, fachową obsługę i zakup .

Powody dla których warto zacząć z nami współpracę:


 

  1. Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy detaliczne oraz hotele.

  2. Gwarantujemy wysoką jakość produktów w rozsądnych cenach.

  3. Szybka, wygodna i profesjonalna obsługa zamówień.

  4. Dogodne formy składania zamówień: fax, email, telefon.

  5. Dostawa towaru własnym transportem.

  6. Dbamy o stałych klientów, zapewniając satysfakcjonującą współprace.

  7. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie i potrzeby naszych odbiorców.

  8. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami detalicznymi i sklepami wielkopowierzchniowymi na terenie Polski, jak również poza granicami kraju.

  9. Znana, sprawdzona marka godna zaufania.


 

 

Newsletter

Lech-Pol telefon: +48 41 386 10 14